Одещина. На підприємстві будівельної галузі успішно реалізовано програму психосоціальної підтримки для працівників
07 лютого 2025ТОВ «СОМиК» – успішний приклад програми психосоціальної підтримки
ТОВ «СОМиК» — позитивний приклад розроблення й успішної реалізації програми психосоціальної підтримки для найманих працівників.
Головний державний інспектор Південного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Юрій Проскуровський та головний спеціаліст сектору з питань впровадження та реалізації програм психосоціальної підтримки Ірина Чмирь під час зустрічі з працівниками підприємства зробили висновок, що програма психосоціальної підтримки на підприємстві сприяє не лише безпеці виробничого процесу, а й фінансовій ефективності.
Компанія, основною діяльністю якої є оптова торгівля будівельними матеріалами, запровадила програму психосоціальної підтримки на робочому місці і вже демонструє позитивний вплив на атмосферу в колективі та ефективність роботи. Основний акцент зроблено на зниженні рівня стресу, покращенні взаємодії між співробітниками та підтримці їхнього психоемоційного стану.
Комфортні умови для працівників
На робочих місцях створено умови для короткочасного відпочинку. Облаштовані зони для релаксації дали можливість працівникам робити перерви в комфортному середовищі, що допомагає знижувати накопичений стрес і покращувати настрій.
Уже зараз можна відзначити, що працівники стали частіше ініціювати ідеї, спрямовані на вдосконалення робочих процесів. Відкритість компанії до впровадження нових форматів роботи та увага до потреб колективу сприяють зростанню лояльності співробітників.
Результати впровадження програми
Програма забезпечила позитивні зміни як у внутрішньому середовищі трудового колективу, так і на фінансових результатах підприємства:
- покращення морального клімату в колективі та підвищення мотивації працівників;
- зниження рівня плинності кадрів, що свідчить про задоволення умовами праці;
- підвищення продуктивності праці завдяки більшій згуртованості співробітників;
- зміцнення репутації компанії як соціально відповідального роботодавця.
Таким чином, навіть на початковому етапі реалізації програми психосоціальної підтримки в компанії спостерігаються значні позитивні зміни. Це підкреслює важливість інтеграції подібних ініціатив у корпоративну культуру як ефективного інструменту для підвищення продуктивності праці та створення сприятливого робочого середовища.