1 серпня стартувала інформаційна кампанія «Виходь на світло!»

01 серпня 2023
📌1 серпня Держпраці розпочинає широку інформаційну кампанію «Виходь на світло!», спрямовану на підвищення обізнаності та підтримку у сфері працевлаштування.
 
🖇 У сучасному світі знаходити стабільну та належно оформлену роботу є одним із головних завдань кожного з нас, і саме для цього ми зібрали важливу інформацію про переваги належного оформлення трудових відносин та трудові гарантії працівників, адже сплата податків важлива як ніколи. Кожен, хто вважає себе українцем і громадянином нашої держави має розуміти, що задекларована праця – це шлях до вільної, незалежної, економічно сильної держави!
 
✅ У рамках інформаційної кампанії ми хотіли б підкреслити надзвичайно важливі аспекти, що стосуються трудових відносин та прав працівників:
🔸Переваги належного оформлення трудових відносин🔸
Законне працевлаштування надає вам правовий захист, гарантує своєчасну заробітну плату та забезпечує соціальні вигоди, які відіграють важливу роль у вашому житті.
🔸Трудові гарантії працівників🔸
Ми розповідаємо про всі права працівників, включаючи робочий час, відпустки, оплату за переробки та державні гарантії у разі хвороби чи вагітності.
🔸Оформлення трудових договорів🔸
Подробиці про оформлення трудових угод, умови праці та важливі документи про які слід знати перед підписанням договору.
🔸Різниця між трудовим та цивільно-правовим договором🔸
Розбираємо ключові відмінності, щоб ви могли зробити свій вибір на користь найкращих умов для себе.
🔸Особливості працевлаштування неповнолітніх🔸
Інформація для молодих людей та їхніх батьків про правові обмеження та можливості при працевлаштуванні на ринку праці.
🔸Додаткові відпустки🔸
Розповідаємо про додаткові дні відпочинку та їхнє отримання відповідно до законодавства.
🔸Мінімальні державні гарантії🔸
Інформуємо про мінімальний розмір оплати праці та норми, якими керуються при встановленні зарплати працівників.
 
ℹ️ Ми знаємо, що шукаючи роботу, громадянам може бути складно орієнтуватися в складних процесах працевлаштування. Тому “Виходь на світло!” зобов’язується допомогти вам стати більш інформованими та впевненими у кроках до успішного працевлаштування.
 
🔎 Приєднуйтесь до нас, слідкуйте за нашими оновленнями та не забувайте ділитися інформацією з друзями та родичами, які також шукають свій шлях на ринку праці!